Це відбулось на розі вулиць Крилова та Олімпійській. Місцеві ЗМІ пишуть, що там підібрали трьох поранених, віком від 30 до 65 років.

До речі В Одесі застрелили молодого хлопця: намагався вкрасти бампер

Поранених чоловіків знайшли на вулиці

Зауважили, що один з чоловіків отримав постріл у стегно, стік кров’ю та помер на місці. Ще двом також поцілили у ноги, однак їх довезли до лікарні.

Медики розповіли, що від поранених пахло алкоголем. Щоправда, про обставини стрілянини медики говорили неохоче.

Що кажуть у поліції

Там зазначають, що після опівночі отримали повідомлення, що в одному з місцевих скверів із вогнепальними пораненнями перебувають 3 чоловіків, один із яких мертвий.

Під час огляду місця події поліцейські встановили, що поранення отримали двоє 32-річних місцевих жителів, а загиблим є 66-річний мешканець також міста.

Поліцейські опитали поранених і вони пояснили, що вдвох відпочивали в сквері на лавочці, сиділи розпивали спиртне та спілкувалися. В цей час до них із обрізом мисливської рушниці підійшов старший за віком чоловік. Він здійснив постріл, в результаті чого друзі отримали дробові поранення нижніх кінцівок. Після цього стрілок, тримаючи зброю в руці за ствол, завдав нею удар одному з поранених. Внаслідок цього стався випадковий постріл та вогнепальне поранення отримав сам чоловік в область верхньої третини правого стегна. В результаті нападник помер на місці від гострої крововтрати.

У якому стані потерпілі

Життю двох постраждалих тепер нічого не загрожує.

Читайте також Стріляв у повітря та в землю: на Троєщині у Києві помітили напівголого чоловіка з пістолетом