Поліцейські затримали чотирьох учасників злочинної групи, які причетні до вирощування коноплі в масштабних кількостях. Загалом було засаджено наркорослиною земельну ділянку площею 1 гектар.

Читайте також "Попелюшка" з сюрпризом у туфельці: жінка хотіла перетнути кордон з наркотиками в босоніжках

Поліція викрила величезну наркоплантацію

Зловмисники організували наркоплантацію на території зруйнованої птахофабрики поблизу села Преображенка. За допомогою сільськогосподарської техніки вони засіяли 34 700 кущів гібридної коноплі з підвищеним вмістом канабіноїдів.

Поліція під час огляду встановила, що вздовж рядків з коноплею було прокладене крапельне зрошення, а самі рослини ретельно оброблялися проти бур'янів.


На Херсонщині виявили плантацію коноплі / Фото Нацполіція

Плантація з забороненими речовинами перебувала під ретельним наглядом. Зокрема неподалік від посіву було встановлено сторожову вежу, з якої черговий зі гладкоствольною мисливською рушницею цілодобово здійснював спостереження за земельною ділянкою.

Правоохоронці затримали чотирьох осіб, віком від 26 до 57 років, які підозрюються в причетності до незаконного вирощування наркотичних рослин. Наразі чоловіки перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Також тривають слідчі дії і встановлюються:

  • власник земельної ділянки;
  • організатор злочинної групи;
  • шляхи реалізації наркосировини.


Зловмисники засадили коноплею земельну ділянку / Фото Нацполіція