Першим буде державний сектор, тобто надання грошей на рівні держав ЄС. Всі держави повинні скинутися в загальний фонд для допомоги Україні. До збору коштів долучиться також і Великобританія.

Читайте Вступ України до Євросоюзу: що таке скорочена процедура і скільки треба чекати

Як допомагатимуть Україні

Наступним буде приватний сектор. Тут за справу візьмуться ТНК (транснаціональні корпорації). Вони дадуть гроші на відбудову окремих регіонів і під окремі проєкти. Акцент робитимуть на Києві, Харкові та Маріуполі. Окремо фінансуватимуть відновлення ОРДЛО.

Україні допоможуть відновити міста / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Цікаво У Кремлі зганьбилися черговим "бородатим" фейком Киви про друга України

Що буде зі сферою безпеки після вступу до ЄС

Нині, на мою думку, все активніше і сміливіше звучать ідеї щодо потреби створення єдиної європейської армії та наднаціонального органу на кшталт спільного міністерства оборони ЄС. Цю ідею дуже підтримують "лідери" ЄС – Німеччина та Франція. Та як воно буде насправді – поки невідомо.

Відомий лише той факт, що якщо члени ЄС будуть розчаровані в діях і можливостях НАТО – у самого ЄС власних оборонних потужностей просто немає. Ще 2018-го цю ідею вважали шкідливою. Проте в сучасних умовах все змінюється.

Разом з тим, якщо Альянс не може бути гарантом безпеки для західних країн, то чому б цю функцію не взяти на себе Євросоюзу?

Також цікаво – Ердоган заявив, що Україна та Росія близькі до консенсусу по 4 з 6 пунктів переговорів: дивіться відео