Що встановило розслідування

За даними слідства, причина смерті моделі – самогубство. Вона зімітувала сцену з кінофільму 2003 року "Життя Девіда Гейла" з Кевіном Спейсі в головній ролі.

До теми Загадкова смерть українки Христини Новицької у Туреччині: все, що відомо – фото

Правоохоронці заявили, що неможливо визначити, хто міг спонукати жінку до самогубства.

Оцінивши всі докази, прокуратура ухвалила рішення про відмову від притягнення до кримінальної відповідальності, визнавши випадок самогубством,
– мовиться у повідомленні.

Зауважимо, раніше поліцейські казали, що Новицька страждала від сильного головного болю, тому часто їздила на лікування в Україну. Тоді припускали, що вона могла покінчити з життям через постійні мігрені.

Водночас рідні дівчини вперто відкидали цей варіант. Вони наголошували, що Христина була веселою та життєрадісною.

Що відомо про смерть Христини Новицької

  • Мати дівчини не могла додзвонитися до доньки з 30 грудня 2020 року. Вона зв'язалася з сусідами, аби ті навідалися на віллу, яку орендувала Христини. Двері були замкненні, тому на місце події викликали правоохоронців.
  • В елітному помешканні неподалік курортного Бодрума дівчину виявили мертвою з кайданками на руках та пакетом на голові.
  • Спершу правоохоронці думали, що Христину міг вбити її хлопець, однак потім зосередилися на версії самогубства. Адже двері на віллу були зачинені, а на вікнах стояли ґрати.