Як зазначає російський телеграм-канал Baza, сталося це у Кірові. Там, зек-вагнерівець спочатку зґвалтував дівчину у чужому авто. Після цього він спалив транспортний засіб, щоб замести сліди злочину.

Читайте також Після Кузьмінова: росіян продовжують виявляти мертвими по всьому світу, – WSJ

Ґвалтував уже раніше

За наявною інформацією, вагнерівець свою 22 річну жертву завів за гаражі. Дівчину він посадив у чужий автомобіль, припаркований там. У транспортному засобі так званий "герой СВО" дівчину зґвалтував, але на якусь мить відволікся, що дозволило їй втекти. Злочинець не придумав нічого кращого, ніж спалити ВАЗ. Таким чином він спробував замести сліди скоєного.

Звернімо увагу, що за зґвалтування вагнерівця уже судили у 2013 році. А у 2019 році його відправили за ґрати за вбивство. Втім, після 2022 року зека завербували до ПВК "Вагнера" Євгєнія Пригожина, після чого він вирушив убивати українців.

Злочинцю вдалося вижити на війні в Україні. І коли його так званий "контракт" закінчився, він звільнився та повернувся до Росії. За наявною інформацією, зека-вагнерівця вже заарештували. Проти злочинця відкрили кримінальну справу за статтею "Зґвалтування".

В Якутії окупант зарубав "найкращу вчительку Року"

  • Раніше ми розповідали про моторошне вбивство, яке сталося в Якутії. Відомо, що російський військовий щойно повернувся з війни в Україні, вбив переможницю конкурсу "Найкращий вчитель Росії". Зауважимо, що ця жінка від Владіріма Путіна отримала грант.
  • Горе-окупант з 2020 року відбував 11-річний термін. Сидів він за те, що вбив свою товаришку по чарці. За наявною інформацією, її він "зарізав одразу чотирма ножами". Провів за ґратами він упродовж кількох років, після чого його завербували на фронт.
  • Відомо, що в день убивства Віктор Саввінов, саме так звуть окупанта, проломив своєму черговому товаришеві по чарці голову ломом. Внаслідок цього чоловік загинув. Після цього він завалився до вчительки Валентини Федорової, зарубавши її сокирою.