Наразі на дорозі поблизу зачинених станцій метро в посиленому режимі регулюють рух правоохоронці. Про це в ефірі телемарафону розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає 24 Канал.

До теми Величезні черги у метрополітені: яка наразі ситуація через закриті станції метро у Києві

Що відбувається з рухом транспорту у Києві наразі

Білошицький зазначив, що мовиться про зміну організації дорожнього руху на низці вулиць. Зокрема, першочергово це стосується Либідської площі, біля станції метро "Либідська".

Як уже було анонсовано, розворотні кільця на цій площі були закриті фактично для проїзду всього транспорту, окрім громадського. Тобто наразі там здійснює розворот тільки громадський транспорт, а весь інший – перенаправлено далі,
– сказав він.

Поліціянт розповів, що також було тимчасово перенесено зупинку для громадського транспорту, яка зараз розташована поблизу ТРЦ "Оушен Плаза". За словами заступника очільника патрульної поліції, раніше вона була на майже 300 метрів віддаленою, тому це перенесення спричинило певні труднощі для осіб похилого віку та людей з інвалідністю.

"В тому числі також було змінено організацію дорожнього руху, на безпосередньо станції метро "Теремки" й наразі додатково працюють екіпажі патрульної поліції для нагляду за безпекою дорожнього руху і його регулюванням", – наголосив Білошицький.

Він зауважив, що наразі додатково працюють екіпажі патрульної поліції, щоб не допускати порушення правил дорожнього руху. Зокрема, це стосується користуванням звичайними транспортними засобами смугою для громадського транспорту. Крім того, також на автошляху наносять дорожню розмітку на вулицях Васильківська та Велика Васильківська.

У метро тестуватимуть човниковий рух

  • Директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в ефірі телеканалу "Київ24" розповів, що між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" уже 13 грудня можуть спробувати пустити човниковий рух. Таким чином влада хоче скоротити навантаження на наземний транспорт.
  • За словами Кандибора, це буде два потяги, кожен з яких ходитиме з інтервалом у 15 хвилин. Водночас потяг не заходитиме на пошкоджену ділянку гілки метрополітену.
  • Кандибор також зауважив, що наразі варіант із човниковим рухом метро тестують вночі. Він додав, що точний графік та інтервал руху пасажирам скажуть після того, як усе прорахують.