Видання, посилаючись на власні джерела, інформує, що супроводжували бізнесмена приблизно 10 людей спортивної статури, здебільшого колишні й нинішні спортсмени.

Читайте також Стріляли по групі спортсменів: подробиці вбивства відомого бізнесмена у центрі Черкас

Козлов міг конфліктувати зі "смотрящим" по місту

Правоохоронці раніше з'ясували, що за Арамом стоїть "злодій у законі" Армен "Хохол" зі Знам'янки Кіровоградської області, який перебуває у всеукраїнському розшуку.

Він за допомогою "смотрящего" начебто впливав на кримінальні сфери регіону, зокрема контролював СІЗО обласного центру. Приблизно місяць тому "смотрящего" в слідчому ізоляторі викрили. Опісля Арам, за попередньою інформацією, втік до Вірменії.

Видання також повідомляє, що незадовго до вбивства Козлова, а саме 9 вересня, у Черкасах, на вулиці Хрещатик люди бізнесмена та "смотрящего" Арама влаштували "стрілку".

Поліцейські затримали кількох учасників збройних розбірок. Двоє з них мали стосунок до Козлова, ще двоє – до Арама. Що стало причиною конфлікту, поки не відомо.

Загинув Михайла Козлов: що про нього відомо

  • Він був співзасновником ГО "Організований захист громадян" та охоронної компанії "Сталь".
  • Пов'язані з організаціями Козлова чоловіки організовували пікет прокуратури Черкас та брали участь у розбірках за базу вчителів.
  • У прокуратурі Черкащини публікували інформацію, що Козлов був двічі судимий – за зґвалтування (1994 рік) і вимагання (1998 рік) і відбував покарання в місцях позбавлення волі. Однак адвокати бізнесмена наполягали, що їхній підзахисний отримав виправдувальні судові рішення.

Вбивство Козлова: коротко

  • 22 вересня Козлов пив каву з компанією спортсменів. У цей час до приміщення кафе на вулиці Байди Вишневецького, 32 увійшли 2 чоловіків.
  • Вони почали стріляти з автоматів. Козлов отримав смертельне поранення, постраждали і спортсмени.
  • Наразі правоохоронці намагаються з'ясувати всі обставини вчинення злочину, а також встановити особи вбивць підприємця.