Про це у програмі "Що це було?" заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Зокрема, Китай є великим партнером, з яким працює Україна, й у цьому немає якоїсь конспірології.

До теми Китайці жодних вимог не висувають, – Фурса назвав небезпеку співпраці з Китаєм

Україна збільшує прямі інвестиції

За словами Корнієнка, Україна працює над тим, щоб збільшувати кількість прямих інвестицій. Держава очікує їхнє надходження з різних країн.

Водночас зі сторони Китаю завжди є бажання збільшувати кількість товарообігу.

Ми займаємося партійною дипломатією. У Конституції словами "Китай" немає. Однак є євроатлантична інтеграція. Ми точно Конституцію маємо виконувати,
– наголосив нардеп.

Дізнайтеся більше Влада Китаю тисне на бізнес: технологічні компанії втратили понад 823 мільярди доларів

Корнієнко зауважив, що Україна й надалі перебуває на шляху до євроінтеграції та отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

Також держава шукає додаткові ресурси для реалізацій інфраструктурних й соціальних проєктів, які будуть рухати економіку.

Випуск програми "Що це було?": дивіться відео

Україна та Китай: останні новини

  • Володимир Зеленський 13 липня провів телефонну розмову з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Вони обговорили низку питань та домовились про безвіз між країнами.
  • Президент України наголосив на важливості участі китайських інвесторів у реалізації низки проєктів з розвитку.
  • Політики обмінялись вітаннями з нагоди річниці встановлення стратегічного партнерства між країнами. Вони підтвердили обопільну налаштованість на його розвиток і поглиблення.
  • Також Зеленський і Сі Цзіньпін обговорили питання боротьби з викликами, пов'язаними з пандемією COVID-19.