Косуля напала на щонайменше 4 людей. Після численних скарг тварину в родини забрали.
Цікаво На Арабатській Стрілці помітили півтораметрового крокодила: виловили його вже мертвим
Дика косуля жила у родини понад рік
Понад рік тому чоловік знайшов у лісі травмовану косулю. Він вирішив допомогти тварині та забрав її додому. Косулю назвали Бембі. Спершу вона жила у будинку разом із дітьми, а потім переселилась до стайні.
Він (Бембі – 24 канал) спав цілу зиму з дітьми на дивані. Він мав окремо диван. Так навчили його,
– розповіла власниця косулі.
Бембі гуляв на подвір'ї. Однак згодом він сам навчився відчиняти хвіртку і кілька разів тікав. Коли у косулі виросли ріжки, вона стала доволі агресивною й почала нападати на людей.
Бембі жив у дитячій кімнаті / Скриншот відео ТСН
Зауважте На Львівщині кобила відкусила 5-річній дівчинці щоку
Косуля виросла і стала агресивною
Бембі травмував щонайменше 4 людей, серед яких були й діти.
"Побив мені дочку на нирочках, на ніжці, на грудях. Вона вся була в синцях. Дитина не могла на другий день ні встати з ліжка, ні їсти", – зазначила мама постраждалої дівчинки.
Староста Станіславчицького округу Володимир Ясінський отримав на косулю 4 скарги, тож він вирішив втрутитися.
"Цей козлик вже великий. Він вже захищає свою територію. Відповідно він вже починає бути таким агресивним", – додав чоловік.
Бембі виріс і почав нападати на людей / Скриншот відео ТСН
Читайте також Вперше за 10 років: на Львівщині через сказ у кота ввели карантин
Косулю випустять у ліс
Після тривалих перемовин родина все ж вирішила добровільно віддати косулю до мисливського господарства. Коли Бембі забирали, мама відправила молодших дітей гуляти, щоб вони не плакали. Однак сама жінка не змогла стримати сліз.
Козулю помістили в автівку та вивезли у велетенський вольєр. Наразі Бембі житиме на двох гектарах обгородженої території. Коли тварина адаптується, вольєр відчинять і вона зможе піти у ліс.
Керівник мисливського господарства Андрій Яремчук зазначив, що диких тварин ні в якому разі не можна забирати з лісу додому. Адже потім на волі вона не виживе, надто без попередньої реабілітації.
Вона звикла до домашніх собак, до дітей, до людей, які шанують, дбають і доглядають. Потрапляючи в природу, така тварина зовсім не адаптована і може легко стати здобиччю бродячих собак, лисиць, інших хижаків,
– зауважив Яремчук.
Навіть, якщо тварина травмована, не слід забирати її додому. Краще викликати ветеринара або лісника. Вони зможуть порадити, що робити зі звірятком.