Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів, що львів'яни дотримуються карантинних обмежень. Саме тому захворюваність на коронавірус пішла на спад.

До теми Усі львівські школярі повертаються до очного навчання

Львівські школярі повернулися за парти

Москаленко зазначив, що у Львові 22 листопада до шкіл повернулись учні й молодших, і старших класів.

Не зважаючи на таке послаблення для школярів, розслаблятись не можна. Ми продовжуємо фіксувати досить високу смертність серед мешканців – від 10 до 20 людей помирає щодня,
– додав посадовець.

Москаленко зазначив, що новий штам коронавірусу часто вражав дітей. Однак наразі в місті фіксують зменшення динаміки захворюваності серед неповнолітніх. Саме тому міська влада дозволила школярам повернутися за парти.


Адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Цікаво У церквах Львівщини планують відкрити пункти вакцинації проти COVID-19

Львів'ян закликають вакцинуватися

За словами Москаленка, у Львові дещо стабілізувалася ситуація з коронавірусом.

"Протягом останнього тижня спостерігається стабілізація ситуації, але вона є такою виключно тому, що львів'яни дотримуються карантинних норм. Щоб повернутися до більш-менш звичного режиму, потрібно ще декілька тижнів бути дуже обережними!", – зауважив заступник міського голови.

Посадовець додав, що також вкрай важливо продовжувати вакцинуватися проти коронавірусу. Наразі у Львові досить високі показники імунізації – понад 60% містян отримали 1 дозу вакцини, а майже 45% – обидві дози.


Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Зауважте Захворюваність падає, але смертність – висока: яка ситуація з COVID-19 на Львівщині

У перший день в школи прийшли 80% учнів

Виконувачка обов'язків керівника управління освіти Львова, начальниця відділу освіти Галицького та Франківського районів Леся Васюта розповіла, що львів'яни довго очікували на відновлення очного навчання в школах. Тож з 22 листопада це таки дозволили.

Сьогодні відкрилися усі школи міста. Також сьогодні є досить висока відвідуваність закладів освіти – близько 70 тисяч дітей прийшли на навчання, що становить біля 80% учнів 1 – 11 класів,
– додала посадовиця.

У Львові станом на 22 листопада провакцинувались:

  • 98,1% працівників закладів загальної середньої освіти;
  • 95,6% – закладів дошкільної освіти;
  • 96,7% – закладів позашкільної освіти.

Лише 165 освітян поки не отримали щеплення проти коронавірусу. Усіх їх тимчасово відсторонили від роботи.

"Рівень захворюваності в навчальних закладах ми моніторимо щодня: скільки захворіло учнів і вчителів, скільки одужало. Саме через те, що рівень захворюваності серед дітей суттєво знизився, нам і вдалося відновити очне навчання", – підсумувала Васюта.

Приблизно 80% львівських учнів повернулись до шкіл: відео