Росіяни хочуть максимально ускладнити українцям зиму

Виходячи з тактики дій, яку росіяни застосовують після призначення Суровікіна, такий сценарій є цілком ймовірним. Про це 24 каналу розказав військовий експерт, аналітик Андрій Харук.

Зверніть увагу Чому Росія призупинила масовані атаки "шахідами" і що про це думають у Повітряних силах

Він зауважив, що росіяни діють хвилями, тобто накопичують сили і одномоментно завдають удару десятками ракет та дронів. Це тактика, суто з військової точки зору, є значно раціональнішою, ніж постійні удари невеликою кількістю ракет. Вона змушує тримати в напрузі нашу протиповітряну оборону, яка завдяки союзникам активно посилюється останніми тижнями.

Крім того, висновок про продовження масованих ракетних атак можна зробити й зі слів російських "експертів", які наполягають на тому, що потрібно й далі бити по об'єктах критичної інфраструктури, насамперед тих, що пов'язані з енергетикою і теплоенергетикою. Так вони хочуть максимально ускладнити українцям зиму.

Спрогнозувати дії складнувато, але йдучи за логікою, очевидно, що вони продовжуватимуть удари по об'єктах критичної інфраструктури України,
– наголосив Андрій Харук.

Андрій Харук пояснив, чи чекати від окупантів масованих ракетних атак: дивіться відео

Україна отримала потужні системи ППО NASAMS і Aspide

  • США та Іспанія передали Україні сучасні системи протиповітряної оборони NASAMS та Aspide. Як повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, вони вже найближчим часом почнуть захищати українське небо.
  • ЗРК Aspide розраховані здебільшого на "стаціонарну" роботу для захисту стратегічних об'єктів. Україна ж, ймовірно, використовуватиме їх для прикриття енергетичних об'єктів.
  • Тим часом система NASAMS може забезпечити оборону невеликого міста, а два таких комплекси, з великою ймовірністю, зможуть захистити Київ.