Згідно з результатами ЦВК, блок лідера вірменської революції здобув 70.43% голосів.

Читайте також: У Вірменії закінчились дострокові парламентські вибори: на них сталося понад 100 порушень

Зауважимо, "Наш крок" сильно відірвався від конкурентів. Так, за партію "Процвітаюча Вірменія" проголосували 8.27% виборців, за "Просвітлену Вірменію" – 6,37% голосів.

Проте всі вони підтримали революцію в країні на очолі з Пашиняном. Тож прем'єр, очевидно, підтримку своїх ініціатив знайде.

А от представники попередньої влади не подолали навіть прохідний бар’єр.

Разом з тим, явка виборців на дільниці стала рекордно низькою – всього 48,63%.

Що передувало достроковим виборам у Вірменії? 13 квітня у Вірменії почались масові акції протесту через призначення колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром. 23 квітня Саргсян подав у відставку і президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку усього уряду країни.

8 травня, після майже місяця акцій протесту, лідера опозиційного руху "Елк" Нікола Пашиняна обрали прем'єр-міністром Вірменії. Він став главою уряду із другої спроби. Вперше його намагалися обрати 1 травня, проте тоді у парламенті не назбиралося достатньої кількості голосів.

43-річний опозиційний політик Нікола Пашинян, який до того був редактором газети, Пашинян пішов у відставку 16 жовтня, прямо озвучивши головну мету, – спровокувати проведення дострокових парламентських виборів. 24 жовтня на спеціальному засіданні Національних зборів Вірменії депутати спеціально не обрали єдину кандидатуру Пашиняна на пост прем'єра для того, щоб втілити його план у життя. Адже згідно з конституцією, парламент може бути розпущений у разі, якщо двічі не обере главу уряду.