Над чим сміялися українці з 5 квітня до 11 квітня читайте у матеріалі.
Читайте також Мем "Гарольд, що приховує біль" використали для заклику до вакцинації проти COVID-19
Нова мова Мендель
Прессекретарка президента Юлія Медель заявила, що в Україні є своя "українська" російська мова.
Українська мова, як і ідентичність, — це ширше явище, ніж виключно протистояння Росії. І в цьому наше поки ще неусвідомлене багатство. А російська, точніше, українська російська мова, — це частина культурного розмаїття нашої країни,
– сказала Мендель.
Так, прессекретарка вважає, що російська мова не є власністю Росії. Така "цікава" заява викликала не тільки шквал обурення у соцмережах, а й дала поштовх для жартів та мемів.
Ціни та таксі у Києві
У Києві з 5 квітня почав діяти посилений карантин. Відтак громадський транспорт перевозить людей за спецперепустками. Попри вимушеність таких заходів, деякі кияни засумували, але таксисти – ні. Тепер поїздки на таксі у столиці – щось із розкоші.
Чому кияни обирають велосипед?
Власне, через обмеження проїзду в метро чи автобусах люди почали переходити на більш екологічний транспорт – велосипед. Щоправда, самі велосипедисти називають іншу причину.
Найгучніший ляп тижня, дивіться відео:
Фото "Мемаграм"
Кравчук налаштований рішуче
Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що у разі парашутного десантування ворога, боронитиме свою територію власноруч.
Зброя почищена і підготовлена. Місця в будинку пристріляні. Стріляю я добре. Стрілятиму до останнього – доки руки зброю триматимуть і поки бачитиму ворога. Я його – с*кіного сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Я його вб'ю. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб'ю,
– заявив Кравчук.
Користувачам соцмереж такий вислів нагадав певний образ:
Кравчук буде стріляти / Фото Goni мемаси
Бойовий настрій Кравчука / Фото "Біндер"
Коронавірус набирає обертів, але українці не засмучуються
Пандемія коронавірусу наразі перебуває на стадії загострення, особливо складна ситуація в Україні. У квітні навіть зафіксували черговий антирекорд – понад 20 тисяч хворих за добу. У регіонах лише посилюють карантин, а вакцинація поки що не надто успішна. Щоправда, українці все одно знаходять теми для жартів та причини для сміху.