Вона вважає, що її дитина не могла збрехати щодо нападу, які вчинив російськомовний громадянин. До того ж жінка переконана, що німці не хочуть карати людей, що говорять російською.

До теми У Німеччині буцімто напали на хлопчика через українську мову: що сталося насправді

Мати 10-річного хлопця категорично проти закриття справи

Мати хлопчика-біженця з України категорично проти закриття справи щодо нападу російськомовного чоловіка на її сина. Вона наголосила, що її син не міг збрехати слідству.

Це, виходить, що цей чоловік напав на моїх дітей, а винні ми? Я довіряю своїй дитині, і мій син не змінював свідчення,
– сказала вона.

Жінка наголосила, що німецькі правоохоронці опитали дитину лише один раз, а всі інші свідчення базувалися на розповідях інших дітей, бо її син Даня не говорить німецькою.

"Даня не казав, що його кинули в канаву, але штовхнули й він ударився", – розповіла мама постраждалого хлопчика.

Українка також підкреслила, що вона шокована через результат розслідування, адже той чоловік штовхнув її сина, і в нього тоді зафіксували струс мозку. Вона також обурена, що нападник і далі гуляє на свободі.

Незалежно від того, що діти могли йому сказати, він не мав права торкатися або ображати їх. Він також не мав права штовхати їх і кидати у них пляшки або кросівки. Чомусь поліція не вказала, що той чоловік кидав у Даню кросівки,
– зазначила Оксана.

Наостанок жінка додала, що вона зі своєю родиною проводить власне розслідування, щоб нападника все ж покарали. На її думку, німецькі правоохоронці не хочуть скандалу й зв'язуватися з російськомовними, тому і закрили цю справу.

Що відомо про напад на українського хлопчика у Німеччині

  • У Німеччині 1 вересня стало відомо, що у Нижній Саксонії чоловік напав на групу українських дітей. Так, він перекинув 10-річного українця через бильця в канал.
  • Згодом з'ясувалося, що цей чоловік був прихильником "русского міра". Він напав на дітей, бо ті розмовляли українською мовою, що його обурювало.
  • Далі німецькі правоохоронці встановили нові деталі справи щодо українського хлопчика. У поліції зазначили, що хлопця не скидали через канал, а поранення він отримав нібито після гри у водоймі, де міг поранитися склом чи іншим гострим предметом, тому справу правоохоронці вирішили закрити.