Мовиться про проросійський телеканал "НАШ", проросійські сайти Шарія, "Вести" і "Страна". А також про олігархічні медіа Ріната Ахметова та Петра Порошенка.

До теми Разумков офіційно зареєстрував у Верховній Раді своє об'єднання

Це не просто підтримка від пов'язаних з Росією та проросійськими олігархами медіа. Це справжня політична кампанія, скерована на неконфліктну до Кремля аудиторію та людей, які розчарувалися в команді Володимира Зеленського.

Повний випуск програми "Такі справи" на 24 каналі: дивіться відео

Телеканали Порошенка

Зі згаданої групи виділяються медіа 5 президента України. Телеканали, які вже не належать Петрові Порошенку, часто ретранслюють думки проросійських політиків.

Разумков
Телеканали Петра Порошенка ретранслюють думки проросійських політиків / Фото Getty Images

Сам політик активно підтримує Разумкова, який охоче критикує їхнього спільного суперника Зеленського.

Із такої медіапідтримки можна зробити висновок, що ексспікер уособлюватиме близький до проросійського курс в публічній політиці.

Навіть зараз в соціальних мережах Разумкова неможливо знайти якісь справедливо негативні вислови щодо Москви. Ексглава парламенту також не голосував за блокування медіа Медведчука.

Цікаво Погрози від представників фракцій, – Разумков вже заявив про тиск на його об'єднання

Блокування каналу Мураєва

Водночас проросійські медіа в Україні зазнали неочікуваного удару. Телеканал "НАШ" Євгенія Мураєва частково заблокували на ютубі.

Це сталося не через чергове рішення Ради нацбезпеки. Усе через скарги щодо порушення авторських прав "Укркінохроніки", студії "Укртелефільм" та режисера Андрія Приймаченка.

НАШ телеканал
Проросійський телеканал заблокували в ютубі / Фото каналу "НАШ"

За словами Приймаченка, тепер профіль телеканалу "НАШ" можуть повністю видалити з ютубу.

Зараз український сегмент соціальних мереж YouTube, Facebook та Google модерують з Росії. Відтак активні громадяни створили петицію до президента, щоб змінити ситуацію та відкрити відповідні офіси в Україні.

Актуально Скандальний "НАШ" частково заблокували в ютубі: на каналі це назвали "атаками"

Ініціатива зібрала вже понад 9 тисяч електронних підписів із необхідних 25 тисяч. Усі можуть долучитися до звернення, якщо хочуть, аби модерація інформаційного простору не шкодила Україні.

Це зменшить вплив Росії та сприятиме розвитку українських креативних індустрій.