Новину повідомила пресслужба "Нафтогазу". Над проєктуванням та спорудженням свердловини працювала компанія Expert Petroleum. У межах проєкту вона є партнером Укргазвидобування.
Зауважте Значно холодніше: якою буде температура у квартирах цієї зими
У "Нафтогазі" задоволені результатом. Мовиться й про те, що наразі Карпатський регіон – це важливий напрям стабілізації виробництва, а також – компенсації втрат, яких Україна зазнала після початку повномасштабної війни.
"Нафтогаз" розраховує на зростання видобутку на виснажених родовищах. Окрім того, триває робота над новими перспективними проєктами у регіоні.
Основним чинником, що привів до такого гарного результату, стало просунуте моделювання пласта та ретельний підбір місця закладання нової свердловини,
– мовиться у повідомленні.
Інженери Expert Petroleum продовжують аналізувати показники роботи свердловин. Це роблять, аби оптимізувати роботу родовища з позицій колектора та наземних об'єктів.
Україна готова до повного припинення транзиту газу з росії
За словами голови "Оператора ГТС України" Сергія Макогона, сьогодні значно знизились обсяги транспортування газу. І це дає можливість здійснювати резервування, необхідне для перемикання в процесі транспортування газу. Крім того, можна застосовувати нестандартні рішення для забезпечення газом споживачів України та виконання обов'язків із транзиту.
Ми підготували всі реверсні схеми… Якщо буде достатньо власного видобутку, газу в ПСГ та імпорту, то ми впораємося навіть без суттєвих обмежень споживачів,
– наголосив він.
Щоправда, підкреслює Макогон, якщо на рівні кремля ухвалять політичне рішення про припинення транзиту до ЄС через Україну – є ризик, що українську газотранспортну інфраструктуру частково знищить агресор. Це водночас створить проблеми і для транспортування всередині України
Тарифи на газ в Україні не змінюватимуть
- Денис Шмигаль – прем'єр-міністр України – заявив, що тарифи на газ для українців не зміняться. Однак країна готується до найважчого за 31 рік незалежності опалювального сезону.
- Окрім того, Шмигаль повідомив, що на складах вдалося накопичити 2 мільйони тонн вугілля. Максимально активно триває й накопичення газу. Підземні сховища вже містять 13 мільярдів кубічних метрів "блакитного палива".
Зауважте – "газпром" спалює газ замість постачання до країн ЄС: дивіться відео