Вранці 18 жовтня Національна поліція Донецької області написала, що проводить слідство на місці масового заховання у Лимані. Повідомлення про ексгумацію тіл з'являється не вперше, раніше силовики про це також заявляли.

Читайте також У Лимані поліція вилучила з братської могили тіла 34 українських захисників

Що відомо про знайдення вбитих дітей у Лимані

Україна щодня фіксує нові воєнні злочини, які скоювала Росія на окупованих територіях до їхнього звільнення. Силовики повідомляють, що 4 вбитих дітей вони знайшли на місцевому кладовищі. Ще одного хлопчика мама сама поховала у власному дворі.

Поліцейські дістали зі стихійних могил дівчаток, 2021, 2019 та 2008 років народження, та хлопчиків, народжених у 2011 та 2012 роках. Двоє найменших дівчат є сестричками. Після судово-медичної експертизи дітей перепоховають,
– написали у пресслужбі структури.

Правоохоронці продовжують ексгумувати тіла

Упродовж двох тижнів після звільнення Лимана тривають слідчі дії в деокупованому населеному пункті, зокрема на місці найбільшого масового поховання на Донеччині.

Окрім того, правоохоронці вилучають тіла з поодиноких поховань у дворах і на городах. Фактично слідчо-оперативні групи силовиків працюють безперервно. Вони розшукують і опитують рідних, встановлюють історію всіх загиблих.

Станом на ранок 18 жовтня загалом у Краматорському районі ексгумовано 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного мешканця. Серед цивільних – 67 чоловіків, 56 жінок, 5 дітей, стать 6 осіб не встановлено. Тривають заходи щодо ідентифікації померлих і встановлення причин їхньої смерті,
– зазначили у поліції.

Нагадаємо, офіційно про звільнення Лимана стало відомо 2 жовтня. Володимир Зеленський тоді зазначив, що місто повністю зачистили від російських окупантів.

Варте уваги – ЗСУ взяли під контроль Лиман на Донеччині: дивіться відео