Мовиться про те, що патрульні не увімкнули нагрудні камери. У поліції зазначили, що вони "й надалі продовжуватимуть фіксувати факти порушень, не дивлячись на категорії, ранги і статуси".

Зауважте Поліцейських, які затримали "слугу народу" Брагара, та їхнє керівництво покарали, – ЗМІ

У поліції пояснили, за що покарали патрульних

Поліцейські пояснили причину догани, яку отримали патрульні, які зупинили нардепа у Києві.

Не через зупинку та перевірку водія, якого вони запідозрили в керуванні у стані сп'яніння, а тому, що інспектори не виконали вимоги інструкції та не увімкнули нагрудні камери,
– пояснили у поліції.

Також там запевнили, що патрульні за законом мають право та зобов'язані попереджати й фіксувати порушення правил дорожнього руху. Зокрема й таке серйозне порушення, як керування у п'яному вигляді.

Коротко про скандал між Брагерем та патрульними

  • На початку липня київські патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого перебував скандальний "слуга народу" Євгеній Брагар. Між ними спалахнула суперечка.
  • Правоохоронці запідозрили, що політик – під наркотиками. Сам Брагар стверджував, що такі звинувачення посипалися лише після того, як йому нібито натякали на хабар, а він відмовився. За словами політика, патрульні не представилися й хамили йому.
  • Нардеп написав заяву на патрульних, через це у поліції розпочали службове розслідування. З'ясувалося, що на початку спілкування з Брагарем вони не увімкнули бодікамери.
  • Згодом Брагар повідомив, що отримав результати тесту – наркотиків в його організмі не виявили.
  • Права, які забрали у нього до остаточних результатів експертизи, вже повернули.
  • Також 27 липня у пресслужбі Нацполіції повідомили, що поліція скасувала адмінпротокол на депутата Брагара за нібито керування в стані наркотичного сп’яніння.