Перед смертю чоловік встиг відкрити по окупантах вогонь. Історію загибелі патріота України, який відмовився розкривати ворогу інформацію про розташування українських військ, розповів запоріжанин Іван Мінченко на сторінці у фейсбук.

Читайте також Перемогою Путіна буде "недоношений" СРСР: чи стане 9 травня переломом у війні

Загинув, але не здався

Роман Семененко народився та здобув освіту у Пологах, що на Запоріжжі. Коли з'явилась можливість виїхати з тимчасово окупованої рашистами території міста, чоловік не погодився – вирішив доглядати за мамою та допомагати руху спротиву на місці.

Семененко був ефективним партизаном – надавав інформацію про дії та переміщення російських військ українським Збройним Силам. Це допомагало нашим військовим нищити загарбників.

На початку травня близько 6:30 ранку Романа викрали – за ним на бронетехніці приїхали близько 20 російських окупантів. Два дні чоловіка катували, вимагали розкрити місця зберігання зброї та інформацію про його старшого брата – очільника Пологівського Національного корпусу.

Зверніть увагу Командир і заступник артполку, командир роти та майор: втрати ворога, які варто знати в обличчя

Свого брата та побратимів, які чинять опір у Запорізькій області, Роман росіянам не здав. Натомість 4 травня привів окупантів на місце, де сам ховав зброю, – швидко дістав пістолет Макарова та відкрив вогонь по загарбниках. Росіяни у відповідь вистрелили Роману у спину, унаслідок чого патріот загинув.

На прощання з чоловіком російські нелюди пустили тільки його маму. У Романа залишилися дружина та донька.

Останні новини із Запорізької області

  • Російські окупанти не дають забрати поранених та загиблих українських військових з поля бою на території Запорізької області. При цьому загарбники поширюють цинічні фейки, буцімто командирам ЗСУ заборонили забирати тіла своїх загиблих бійців.
  • Тим часом у громаді Мелітополя викрили двох вчительок-колаборанток. Жінки працюють у Якимівській громаді Мелітопольського району і пішли на співпрацю з окупантами – поширюють фейки й виконують доручення загарбників.

Важливо – рашисти хизуються, що вбивають матерів на очах у їхніх дітей: дивіться відео