При цьому – без права внесення застави. Відповідне рішення у Київському районному суді Полтави ухвалили 8 вересня.

Детальніше У Полтаві дівчина біля школи стріляла з арбалета та поранила двох вчителів

Зазначимо, що адвокатка підозрюваної Ольга Шеховцова клопотала про запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання або домашній арешт.

19-річній нападниці Таїсії Петровій інкримінують замах на умисне вбивство. Педагогині, яких вона поранила, зараз перебувають у лікарні, їхній стан медики оцінюють як задовільний.

Напередодні ЗМІ повідомили про ймовірні мотиви дівчини. Журналісти дізналися, що дівчині нібито наснилося, що вона мусить когось вбити.

Що каже сама нападниця

Підозрювана заявила у суді, що шкодує про скоєне. Мовляв, якби мала можливість повернутися у часі, то нізащо такого б не зробила. "Вирішила б просто прийти до тих жінок, яким завдала шкоди, і конструктивно вилаштувала діалог, поговорила та вирішила по-хорошому", – зазначила дівчина.

Що ще відомо про атаку на вчителів

  • Моторошний інцидент трапився 6 вересня. Внаслідок дій дівчини постраждали завучка та вчителька української мови й літератури.
  • За словами очевидців, дівчина, куривши сигарету, заходила у різні кабінети і стріляла. Арбалет у неї відібрав учень 9 класу.
  • Відомо, що нападниця зайшла у школу через бічний вхід. Обов'язки охоронця у навчальному закладі зараз виконує літня жінка.