Про це в інтерв'ю Наталії Мосійчук розповів майор та начальник штабу 12 бригади спеціального призначення "Азов" Нацгвардії Богдан Кротевич, – інформує 24 Канал. Позивний військового – "Тавр".

Дивіться також Росіяни наступають по всьому фронту: як за тиждень змінилася карта бойових дій

Війна зайшла в окопи: як діяти

Вояк нагадав, що війна триває з 2014 року, а повномасштабна – з 2022-го. За його словами, певні невдачі не варто сприймати як поразку, оскільки ситуація на лінії зіткнення завжди дуже динамічна.

Тут треба розуміти, що все змінюється. Ну, не можна так, що ти спробував, воно в тебе не вийшло, і все, ти такий: "Я не можу це зробити",
– сказав боєць.

За приклад "Тавр" взяв росіян. Військовий зазначив, що на початку повномасштабного вторгнення вони не досягнули усіх поставлених цілей – скажімо, не захопили Київ, Харків чи Миколаїв.

Натомість їм вдалось окупувати території для створення сухопутного коридору до Криму. Також вони дещо змінили цілі війни та перегрупувалися.

Вони від них (початкових цілей – 24 Канал) не відмовились, а поставили собі трішки інші пріоритети, трішки інші завдання, змінивши інструмент підходу до ведення війни,
– констатував захисник.

Богдан Кротевич згадав, що минулого року ворог відійшов з Херсона. Звісно, ця подія була заслугою Збройних Сил та стала для України великою перемогою.

Водночас вона дозволила окупантам створити міцнішу лінії оборони на лівому березі Херсонської області та перекинути більше особового складу в район Бахмута на Донеччині.

Відхід (Росії – 24 Канал) з Херсона був чимось хорошим, як і для нас, так і для противника. Зараз він закріплюється на лівому березі, йому простіше обороняти лінію фронту. А тоді він всі сили перекинув на Бахмут. Ми всі бачили, що було в Бахмуті.

Дивіться також Втрати Росії в Україні дорівнюють 19 арміям НАТО: з чим можна порівняти 300 000 знищених ворогів

Важливо, що нещодавно вийшла колонка Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, у якій він констатував, що ця війна перейшла в окопи та треба "шукати порох", аби її звідки витягнути.

Генерал Збройних Сил вважає, що саме розвиток виробництва такої зброї, може допомогти нашій державі наблизитись до перемоги:

  • інноваційних безпілотників;
  • засобів радіоелектронної боротьби;
  • протиартилерійських комплексів;
  • роботизованого обладнання для розмінування.