"Наша позиція – федерального канцлера і всього уряду, – що конфлікт на сході України неможливо вирішити військовими засобами. Необхідне мирне, переговорне, дипломатичне, політичне рішення, чого інтенсивно протягом тривалого часу домагаються Німеччина та Франція в рамах Мінських угод", – заявив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, передає "Укрінформ".

Читайте також: Передані Україні американські Javelin не потраплять на фронт, – The Wall Street Journal

При цьому, за його словами, головною метою є деескалація, перемир'я, якого дотримуватимуться по-справжньому, щоб зробити можливим політичне рішення.

При цьому щодо співпраці зі США у сфері озброєнь, то німецька сторона чітко дотримується і не змінює своєї позиції: "протистояння на сході України не може бути вирішене за допомогою насильства, за допомогою зброї, але виключно за допомогою співробітництва та переговорів".

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року США вирішили надати Україні летальну оборонну зброю. Окрім того, Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила постачання Україні снайперських гвинтівок M107A1 і супутнього устаткування на суму 41,5 мільйона доларів.