Про це 24 Каналу заявив політолог Володимир Фесенко. Він зауважив, що спочатку Росія "приєднує", окуповує, анексує юридично, а далі їй треба продемонструвати начебто "інтеграцію".

До теми Колаборанти – геть, росіяни – welcome: як Кремль готується до "виборів" в окупації

"Інтеграція" йде через "вибори". Створюються вже нібито "легітимні" окупаційні "адміністрації". Все як в Росії – ті самі партії, ті самі структури будуть обирати "своїх" нібито на "виборах", – зауважив політолог.

Навіть прихильники війни Росії проти України, люди, які налаштовані проти України, самі знають – мовляв, які там "вибори".

Яке завдання ЗСУ та українського суспільства: дивіться відео

Заздрять справжнім виборам

У травні 2023 року в Туреччині відбулися президентські вибори у два тури. Росіяни на них реагували із заздрістю.

Я цитую: "Якщо Ердоган зміг перемогти – хай, там, скажемо, з відривом 4% – оце справжні вибори". А це ж натяк, що в Росії немає справжніх "виборів",
– наголосив Фесенко.

Головне завдання України

Ворогу треба продемонструвати, що тимчасово окуповані території України нібито "інтегруються" в Росію.

"Єдиний сенс – "легітимізація" окупації. Але нас це не хвилює. До вересня багато чого може змінитися", – сказав політолог.

Головне завдання українського контрнаступу й в цілому дій ЗСУ, суспільства – не дати ворогу можливості закріпитися на окупованих територіях. А завдання Сил оборони – звільнити всі окуповані території, що б там росіяни не проводили.

Фейкові "вибори" на окупованих територіях

  • Окупанти визначилися, коли планують проводити "вибори" на тимчасово окупованих територіях України. "День голосування" призначили на 10 вересня 2023 року.
  • В так званих "ЛНР" та "ДНР" будуть обирати "депутатів" так званих "народних рад республік". А на території окупованої Херсонщини планують провести "довибори" до держдуми Росії. В окупованій частині Запорізької області обиратимуть "парламентарів законодавчих зборів".
  • Ба більше, центральна виборча комісія країни-агресорки хоче, щоби мешканці всіх тимчасово окупованих територій України, окрім півострова, обирали й "депутатів представницьких органів".