Таку думку озвучила українська омбудсменка Людмила Денісова в інтерв'ю виданню Blick.

Важливо Не збільшуйте армію понищених душ, – президентка Словаччини звернулася до російських солдатів

Вона наголосила, що насильницькі дії щодо українців – це пряма зброя ворога проти мирного населення України.

Суть у тому, що вони (росіяни – 24 канал) хочуть позбавити жінок можливості чи бажання знов мати дітей. Це явний геноцид. Солдати покладаються на накази Путіна знищити всю країну,
– підкреслила Денісова.

Лише на Київщині – понад 400 жертв насилля

Після звільнення Київщини від ворожої окупації, люди почали повідомляти про зґвалтування росіянами. Згодом на гарячу лінію з надання психологічної підтримки надійшло понад 400 дзвінків з історіями сексуального насильства росіян над українцями.

"Ці випадки страшні. Коли психологи говорять, що вони, звісно, зустрічалися з жертвами побутового насильства, але те, що робили російські солдати з нашими жінками, дівчатами, дітьми, літніми людьми, чоловіками, було в сотні разів жорстокіше", – розповіла Денісова.

До теми Російська армія стала колективним маньяком, – Зеленська про масові зґвалтування українок

За словами Людмили Денісової, звернення щодо сексуального насильства з тимчасово окупованих територій надходять лише тоді, коли там поновлюється зв'язок. А от з Маріуполя наразі не було дзвінків.

"Підвал для зґвалтувань" в Бучі – не вигадка

Денісова підтвердила дані про "підвал для зґвалтувань", який у Бучі організували російські війська. Там перебували 25 жінок віком у віці 14 до 24 років. 9 з 25 постраждалих вагітні, в тому числі 14-річна дівчина.

Уповноважена з прав людини наголосила, що більша частина постраждалих спершу повинні отримати психологічну допомогу й лише після цього зможуть дати свідчення проти злочинців.

Найжахливіші випадки звірств росіян

  • Під час окупації Ірпеня російські окупанти зґвалтували жінку та її неповнолітню доньку. Жорстокі найманці Путіна били жінку та 15-річну дівчинку на очах у старшої доньки. На жаль, жінка та її молодша донька – мертві.
  • На Київщині росіяни здійснювали звірства у будинку, де жило подружжя з маленьким сином. 9 березня окупанти застрелили чоловіка, бо він хотів захистити своїх рідних. Після цього двоє військових неодноразово ґвалтували жінку. Нелюди погрожували, що якщо вона буде чинити опір, вони зашкодять маленькому сину.

Раніше Володимир Зеленський розповів парламенту Литви про нелюдські злочини, які творили російські військові з дітьми в Україні. В Україні зафіксували вже сотні випадків зґвалтувань, зокрема й неповнолітніх дівчат і навіть немовлят. Тепер путінська армія асоціюватиметься лише з десантником-педофілом.

Важливо – 14-річна дівчинка завагітніла після зґвалтування 5 росіянами: дивіться відео