Водночас небезпека залишається реальною. Так, корабельне угрупування ворога у Чорному морі збільшилося з 4 до 13 одиниць. Серед них – два підводні ракетоносії, які споряджені 8 ракетами типу "Калібр". Про це 24 Каналу повідомила керівниця Об'єднаного пресцентру Сил охорони й оборони Півдня.

До теми Розслаблятися не варто, – влада Київщини попередила про можливу нову атаку Росії

Виснажують нервову систему

Річ у тім, нагадала речниця, що пуски з підводних ракетоносіїв виявити складніше для української ППО. Варто пам'ятати, що загроза нікуди не поділася. За словами Гуменюк, те, що ворог намагався тримати нас у напрузі, абсолютно зрозуміло. Ми перебуваємо в умовах гібридної війни, і дуже велику роль відіграють інформаційні вкиди та операції.

"Це і було застосовано, адже ворог не має нової бойової тактики, яка призвела б до перемог, яких вимагає військово-політичне керівництво Росії", – зауважила речниця.

Відтак окупанти вишукують нові способи впливу, випробовуючи та виснажуючи нашу нервову систему.

"Паніці піддаватися не слід, потрібно усвідомлювати рівень загрози, аналізувати інформацію, яка подається, і оперативно реагувати на сигнали попередження про небезпеку", – наголосила Наталія Гуменюк.

Нова тактика обстрілів: що відомо

  • Росія змінює тактику обстрілів території України. У Повітряних силах ЗСУ припустили, що новими цілями агресора можуть стати транспортна інфраструктура чи гідротехнічні споруди.
  • Як зазначив майор 103 бригади територіальної оборони ЗСУ, депутат Львівської облради Олександр Ганущин, ворог концентруватиме увагу на залізничних шляхах. Росіяни чудово знають, що західна зброя до нас буде їхати залізницею.
  • Ганущин наголошує: потрібно бути готовими й до того, що наступними цілями після ТЕЦ стануть ГЕС.