Однак не варто розраховувати на тривале затишшя. Таку думку 24 каналу висловив керівник безпекових програм Центру Глобалістики "Стратегія XXI" Павло Лакійчук.

Зверніть увагу У Росії, схоже, вичерпався запас іранських дронів: чого чекати далі

Скільки часу потрібно Росії, аби налагодити виробництво дронів-камікадзе

Москва уклала таємну угоду з Тегераном щодо виробництва дронів-камікадзе. Іранські дрони виготовлятимуть на російських підприємствах.

Це досить прості вироби, і за звичайних умов запустити завод з їхнього виробництва можна за декілька тижнів, максимум – місяців. Тому якщо найближчим часом обстрілів дронами буде менше, то згодом противник спробує надолужити втрачене, тобто посилить атаки,
– зазначив Лакійчук.

Як Україна може захиститися від ворожих атак

Він додав, що єдиний спосіб запобігти атакам дронами-камікадзе – це антидроновий захист, до якого належать зенітно-артилерійські комплекси та засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Коли наші Повітряні Сили повідомляють про результати своєї роботи, то вони не розкривають, яку частину ворожих цілей знищили ракетами, а яку – вдалося збити з курсу засобами РЕБ. Засоби радіоелектронної боротьби – це дуже важливо,
– сказав Лакійчук.

Керівник безпекових програм Центру Глобалістики "Стратегія XXI" зазначив, що Україна веде переговори з партнерами щодо постачання систем захисту. Вже зараз Київ отримує антидронові засоби.

"У міру накопичення таких засобів ефективність обстрілів з боку Росії буде все меншою", – додав Лакійчук.

Павло Лакійчук розповів, за скільки часу Росія поповнить запаси дронів: дивіться відео

Росія вироблятиме дрони-камікадзе: що відомо