Вороги заявили, що нібито пуск був успішним. Перед цим українська розвідка пояснювала, що окупанти невдало випробували ракети "Ярс" та "Булава", пише 24 Канал.

Дивіться також Ядерна риторика Кремля знову посилилась: у ISW пояснили, чому

Що відомо про запуск Кремлем "Булави"

Російське міноборони заявило, що Кремль випустив міжконтинентальну балістичну ракету морського базування "Булава". Зброю запустили в рамках завершального етапу програми державних випробувань нового атомного ракетного підводного крейсера стратегічного призначення "Імператор Олександр Третій".

Пуск з акваторії Білого моря бойовим полем Кура на півострові Камчатка нібито був успішним.

Ракетна стрілянина пройшла у штатному режимі з підводного становища. Головні частини ракети у призначений час прибули до заданого району,
– заявили вороги.

За їхніми даними, після цього запуску Кремль ухвалюватиме рішення про прийняття крейсера до складу військово-морського флоту Росії.

Російські загарбники поспішили розповісти, що крейсер "Імператор Олександр Третій":

  • є серійним кораблем, який побудований на "Севмаші" за проєктом "Борей-А";
  • оснащений 16 балістичними ракетами "Булава" та сучасною торпедною зброєю;
  • відноситься до 4 покоління;
  • входить до складу з'єднань підводних сил північного та тихоокеанського флотів.

Вороже міноборони написало, що військово-морські сили ворога мають на озброєнні 3 ракетні підводні крейсери проєкту "Борей-А". З них один завершує випробування, ще три – будують.

Росія показала запуск "Булави": дивіться відео

Росія невдало запускала ракети

Кремль не вперше брязкає ядерною зброєю та лякає нею увесь світ. Зокрема, наші розвідники писали, що у ворога були невдалі пуски 25 жовтня та 1 листопада.

Розвідка пояснила, що вороги випускали ракету "Ярс" з космодрому "Плєсєцк" в Архангельській області. Її запустили по цілі на полігоні "Кура" в Камчатці. Перед цим, 25 жовтня, вороги невдало запускали ракету РСМ-56 "Булава".

Дивіться також Путін відкликав ратифікацію договору про заборону ядерних випробувань

До речі, наші розвідники пояснювали, що вороги намагаються вдосконалити повітряний компонент стратегічних ядерних сил. Так, вони опрацьовують щороку 1 – 2 літаки в межах часткової модернізації радянських бомбардувальників Ту-160 та Ту-95С.