Раніше у цій школі підозру у розбещенні неповнолітніх повідомили фізруку. Наразі його вже звільнили з навчального закладу.

Дивіться також Майже 100 тонн: у Чернігові трьох людей на смерть засипало зерном

Освітяни могли замовчувати

До поліції Чернігова звернулися батьки з заявою про вчинення розпусних дій щодо неповнолітніх учениць фізруком місцевої школи. Правоохоронці одразу прибули до школи та опитали учнів, батьків постраждалих та вчителів.

За сукупністю фактів вони відкрили кримінальне провадження за статтею про розбещення неповнолітніх. Вона передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з можливим позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Правоохоронці встановили, що раніше в поліцію не надходила інформація щодо вчинення розпусних дій цим вчителем. Однак слідство має факти, що слугують доказом скоєння таких діянь в минулому.

Поліція відкрила провадження за статтею про замовчування важких злочинів. Винним загрожує арешт на строк до 3 місяців або обмеження волі на строк до 3 років – також ймовірне позбавлення волі на той самий строк.

Інші жахливі випадки

  • У Білорусі 11-річна дівчинка на вмовляння педофіла намагалась забити до смерті свою маму. Злочинець тривалий час підтримував з нею інтимні стосунки – вбивством він хотів лишитися наодинці з дитиною.
  • У Києві чоловік закрив 12-річного хлопчика у кабінці громадської вбиральні та намагався зґвалтувати. На крики дитини прибігли люди та вибили двері туалету.
  • Діда на Хмельниччині викрили на вчиненні сексуального насильства щодо своєї онуки. Він намагався зґвалтувати дитину у день її народження – він нібито хотів подарувати гроші.