Днями вона поділилася з угандійцями радісною звісткою: скоро користування соціальними мережами через стільниковий зв'язок буде коштувати всього-навсього 1 долар на місяць. Ні, плату не зменшили, бо зараз її просто немає — жителі Уганди сидять у соцмережах безкоштовно.
Читайте також: Нелюдські крики, стільці і палиці: як депутати побились в парламенті Уганди
Але новина радісна, оскільки "вписується в загальну політику влади країни з боротьби із соцмережами". Та й у бюджеті грошенят побільшає. У світле майбутнє дружно крокують жителі демократичної республіки Уганди, у якій певний час була лише одна партія.
У соцмережах демократія Уганди яскраво проявлялася і раніше – під час виборів доступ до них блокувався. Також уряд має на меті встановити новий податок – на чутки. Знову ж таки у соціальних мережах. Можливо, скоро, щоб опублікувати пост, угандійцям потрібно буде прикріпити до нього скани усіх потрібних документів, своє свідоцтво про народження, копію паспорта і заяву, завірену у нотаріуса, який підтвердить, що фотографія засинаючого котика не є чуткою.
Тим часом у Російській Федерації заблокували месенджер Telegram, а 21 квітня тисячі росіян припинили користуватися пошуковиком Google. І не тому, що солідарні з курсом партії, а тому що пошуковик та його інструменти заблоковані з невідомих причин. Ходять чутки, що це не збій системи. У даному випадку росіян може порадувати хіба що те, що вони не в Уганді – податок на чутки платити не доведеться.
Хоча загальні настрої верхівок Росії та Уганди відрізняються хіба що тим, що російський президент не закликає використовувати рот виключно для їжі. Поки що.
Читайте також: У Москві атакували посольство Латвії