... тому у видавництві "Свічадо" вирішили її перекласти. До Форуму ще два тижні, а гарячі суперечки вже почалися. Цю книгу назвали "католицькою камасутрою". Звичайно цікаво, як переплилися дві найгарячіші теми в одній книжці: секс та релігія.

Після ознайомлення з книгою захотілося навести кілька цитат, речень, шматків, які викликають здивування. За настроєм і стилем книга нагадує суміш любовної поеми та наукової праці.

* Для зрілих людей секс – це важливий спосіб спілкування чоловіка та дружини, осіб, які кохають одне одного і погодилися бути разом...

*Бог також зацікавлений у щасливих сексуальних стосунках подружньої пари, і в ці миті обдаровує подружжя своїми щедрими дарами.

*Сексуальний акт можна порівняти з танцем.

*Автор також порівнює пестощі або "прелюдію" з вечерею. Він пише, що ми часто перехоплюємо щось "на швидку руку", але до святкової вечері довго та урочисто готуємось. Його порада ставитись до сексу, як до святкової вечері. "Однак незважаючи на втому та прискорений ритм життя, час від часу треба задумуватись про справжнє святкування таїнства подружжя... Варто подбати про настрій, відповідну білизну, олійки для тіла, парфуми", - пише отець Ксаверій, який дотримується суворого целібату.

*Споживацька культура пропагує оргазм як вершину сексуального акту. Однак такий погляд помилковий. Найважливішим моментом, який можна вважати піком сексуального акту, є момент заглиблення у піхву жінки. Це момент з’єднання, коли двоє "стають одним тілом" не лише у значенні найбільшої фізичної близькості. Йдеться також про психологічну та духовну близькість.

*Чоловік кривдить дружину, якщо залишає її сексуально невдоволеною.

*У розділі восьмому "Дія запаху на відчуття" автор розкриває секрети ароматерапії. "Жіночі відчуття найкраще збуджувати ароматом жасмину, ванілі або сандалового дерева, бергамоту, рожі, квітів солодкої помаранчі і дерева іланг-іланг". "На чоловіка сильно впливають аромати мускатного горіха та сандалового дерева".

Далі ще цікавіше. Але про це вже іншим разом. Мені книжка видалась цікавою. Musthave для чоловіків та жінок. Принаймні, варто потримати в руках.