Бо в основі фінансування міжнародних організацій лежить абсолютно неадекватний принцип пропорційності внесків розміру економіки. Великі й багаті країни платять багато, бідні – мало.
Читайте Гра на боці росії та закиди щодо війни в України: чому Amnesty International потрапила у скандал
Внески та впливовість
Відповідною до розміру внеску стає і впливовість багатих країн в міжнародних організаціях. Вони мають можливість набирати більше співробітників апарату з-поміж своїх громадян, формують організації в організаціях як Рада безпеки ООН тощо.
Відомим є випадок, коли московія надовго затримала оплату своїх членських внесків в ООН, чим сильно дестабілізувала роботу цієї богадєльні.
Згідно з такою моделлю фінансування, міжнародні організації мають стратегію виживання, яка грунтується на ухилянні від будь-якої критики сильних світу цього, що є найбільшими спонсорами. А ще вони максимальні сц*куни, тому в конфліктах цивілізованих країн з дикунами завжди стають на сторону дикунів.
Простий розрахунок: дикуни можуть в будь-який момент зарізати, а цивілізовані країни напишуть глибоко занепокоєний пресреліз і все.
За темою Хто і навіщо пропонує українцям "самовбитися" замість закінчення війни
Все вирішують гроші
Тому ОБСЕ завжди топило за "днрівських" моторол і навалювало на Україну. Логічна і зрозуміла стратегія виживання в полях Донбасу. Хоча й абсолютно скотська поведінка щодо закатованих нелюдями українців. Зараз, поки ми в топах новин, я б призупинив членство в Amnesty International з формулюванням "за бл*дство". Користі з цього непотребу – нуль.
Надалі країни в міжнародних організаціях мали би платити однакові членські внески для перших 30 економік, других 30 і так далі. Щоб не було ТОП 10 спонсорів, які все вирішують і є недоторканними.
Вчергове переконуюся, що саме системи задають правила гри. І, якщо система на вході крива, на виході, як не крути, вийде якесь г*мно.
Макарук розповів, як Amnesty International з 2014 року відмивають бабки заказухою: дивіться відео