До затримання у сторіс дівчата показували життя у Дубаї – прийоми їжі та алкогольні напої, прогулянки містом та спільні застілля. Декому з них довелося тричі змінювати готельний номер.

Читайте також Брат затриманої в ОАЕ українки прокоментував оголену фотосесію

В одному з відео видно, як кілька дівчат та єдиний хлопець у їхній компанії з телефонами сидять на дивані. Авторка сторіс підписала кадри так: "Работу работаем".

Відверті кадри в інстаграмі

У своїх сторінках у соцмережах дівчата регулярно діляться пікантними фото та відео. На знімках вони переважно у спідній білизні, інколи прикривають оголені частини тіла руками.

Що публікують дівчата, які потрапили у скандал / Фото з соцмереж 18+


Серед затриманих українок є 20-річні Яна та Діана, 19-річна модель з Полтави Дарина Хорунженко, модель та майстер брів Катерина Кащенко, Софія Ткачук.

Також у мережі пишуть, що ще 8 дівчат та хлопець, який є ініціатором зйомки, приїхали з Росії. Крім цього, серед затриманих – також громадянки Білорусі.

Що відомо про скандал з українками в ОАЕ

  • 3 квітня 40 дівчат взяли участь у відвертій фотосесії на балконі будинку в курортному районі столиці. Позували вони зовсім без одягу.
  • Це викликало обурення у місцевих мешканців, яким довелося стати очевидцями дійства. Вони вирішили викликати правоохоронців.
  • Поліція звинуватила дівчат у публічній розпусті. Адже у країні діють суворі закони щодо непристойної поведінки у громадських місцях.
  • Тепер їм загрожує ув'язнення аж до 6 місяців та ще й штраф у розмірі 5 000 дирхамів (у гривнях – приблизно 38 тисяч).
  • Українські дипломати відвідають затриманих вже сьогодні 6 квітня. Про це раніше повідомили у Міністерстві закордонних справ.