Про результати моніторингового візиту уповноважена Верховної Ради з прав людини розповіла у соцмережах. Денісова запевнила, що умови перебування Рябчука – на належному рівні.

До теми Ніхто йому нічого поганого не зробив, – поранений нацгвардієць про булінг Рябчука

Скарг на жорстоке поводження не було, – Денісова

Скарг на умови тримання та захист від катування і жорстокого поводження від Артемія не отримала,
– написала Денісова.

️Вона повідомила, що працівники Секретаріату Уповноваженого здійснюють повторний моніторинг УВП. Згідно з попереднім візитом, там були ви явлені численні порушення. Мовиться про порушення права в’язнів на гідні умови тримання.

Раніше з'явилась інформація про начебто самогубство Рябчука

Зазначимо, що 1 лютого у телеграм-каналах з'явилась інформація про начебто самогубство Артемія Рябчука. У ДБР ці дані спростували і сказали, що підозрюваний "сидить та читає книжку".

Читайте також Дніпровському стрільцю Артему Рябчуку заборонили приймати передачі в СІЗО від незнайомців

Затримання Артемія Рябчука: що відомо

Як затримували стрільця з "Південмашу": відео

Текст публікації Людмили Денісової:

Здійснила моніторинговий візит до Дніпровської УВП (№ 4) та перевірила умови тримання нацгвардійця Артемія Рябчука в СІЗО при установі виконання покарань.

Переконалася, що умови перебування нацгвардійця на належному рівні. Скарг на умови тримання та захист від катування і жорстокого поводження від Артемія не отримала.

Працівники Секретаріату Уповноваженого здійснюють повторний моніторинг установи виконання покарань. Адже за результатами попереднього візиту там були виявлені численні порушення щодо забезпечення права в’язнів на гідні умови тримання.