У більшості випадків на кордоні рух ішов на в'їзд в Україну наших громадян, розповів в коментарі Інтерфакс-Україна спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. Іноземців в цілому під час пропускних операцій оформили 4 тисячі 300 осіб. Більшість із них виїжджала за межі України.

Читайте також SkyUp почав вивозити українців з Єгипту

Однак 18 березня прикордонники не пустили в Україну 40 громадян іноземних країн.

Загалом від 16 березня понад 11,5 тисяч українців, які прибули на кордон пішки змогли потрапити в країну за допомогою автобусів, виділених місцевою владою.

Всі, хто перетнули держкордон, пройшли температурний скринінг, 18 березня в однієї людини виявили підвищену температуру. Цю людину передали медикам, попередньо, – ознак коронавірусу у неї немає. Втім, пасажирам, що їхали з нею у спільному авто, прикордонники запропонували самоізолюватися на 14 днів.

За словами Демченка, загалом пасажиропотік падає не тільки на державному кордоні, а й на лінії розмежування і на кордоні з Кримом.

Увага! За 2 доби після закриття кордонів в Україну повернулися майже 70 тисяч громадян держави.

Що відомо про обмеження на кордонах через коронавірус

  • З 16 березня Україна обмежила пропуск іноземців на свою територію.
  • Було призупинено роботу близько сотні пунктів пропуску, введені обмеження на пропуск через КПВВ в зоні проведення ООС, а також з окупованим Кримом.
  • Крім того, в ніч проти 17 березня в Україні тимчасово припинили міжнародне пасажирське залізничне, повітряне та автомобільне (для автобусів) сполучення.

коронавірус карантин обмеження в Україні
Карантинні заходи в Україні через пандемію коронавірусу / Інфографіка 24 каналу