Про це заявив режисер документального фільму Ентоні Бакстер. Він розповів, що робить це із поваги до усіх, хто постраждав у цій жахливій історії.

Нещодавно Дружина Алека Болдвіна вперше прокоментувала загибель Галини Гатчінс

Фільм відклали на невизначений час

Алек Болдвін у фільмі про водопостачальну кризу містечка Флінт мав бути закадровим оповідачем. "Флінт" планували показати у п'ятницю 29 жовтня в містах усієї Північної Америки. Цифровий випуск на стрімінгових сервісах запланували на листопад через Cargo Film & Releasing. Montrose Pictures and Cargo оголосили про відстрочку прокату у кінотеатрах.

З глибокої поваги до всіх, хто постраждав від цієї жахливої ​​трагедії, ми вважаємо, що зараз не час випускати "Флінт: Кому можна довіряти?".
– сказав Бакстер.

Втім, режисер запевнив, що стрічка не пропаде і її таки побачать глядачі. Адже, за його словами, фільм проливає світло на поточне важке становище жителів Флінта через водне лихо.

Що відомо про загибель Галини Гатчінс:

  • Трагедія сталась у штаті Нью-Мексико під час зйомок вестерну "Іржа" 22 жовтня.
  • На знімальному майданчику актор Алек Болдвін випадково застрелив операторку родом з України Галину Гатчінс, яка мала українське громадянство.
  • 42-річна жінка отримала поранення у груди та померла у лікарні. Також постраждав режисер Джоел Соуза.
  • Болдвін співпрацює зі слідством. Його не затримували, адже не висунули обвинувачень.
  • Актор скасував усі свої проєкти, заплановані на найближчий час.
  • Відомо, що актор мав стріляти з реквізитного пістолета, який мав бути заряджений холостими патронами.
  • Револьвер, із якого актор Алек Болдвін випадково застрелив українку Галину Гатчінс, нібито перевіряла "недосвідчена" зброярка Ганна Гутьєррес-Рід. Раніше на неї вже скаржилась знімальна група.