Стрілка знайшли мертвим 27 жовтня в сусідньому населеному пункті Лісабон. У поліції повідомили, що знайшли його тіло ввечері біля річки Андроскоггін.

Дивіться також Кривава стрілянина у США: поліція обшукала будинки, пов'язані із підозрюваним Кардом

Що відомо про знайденого стрільця

Поліція штату виявила тіло Роберта Карда в сусідньому населеному пункті Лісабон. Він мертвий,
– заявила на пресконференції губернаторка штату Мен Джанет Міллс.

Своєю чергою комісар Департаменту громадської безпеки штату Мен Майк Сошук уточнив, що тіло Роберта Карда знайшли о 19:45 27 жовтня біля річки Андроскоггін. Він, очевидно, мав самонанесені вогнепальні поранення.

Майк Сошук не назвав конкретну адресу, де знайшли тіло. Проте видання з посиланням на правоохоронця, що не був уповноважений обговорювати деталі розслідування публічно та говорив анонімно, зазначило, що правоохоронці виявили його на переробному підприємстві, де підозрюваний нещодавно працював.

До речі, про стрілка раніше писали, що він є 40-річним член резерву армії США з Боудойна. За даними американської преси, нещодавно він вже погрожував влаштувати стрілянину на об'єкті Національної гвардії в Сако, що також в штаті Мен, та писав про проблеми із психічним здоров'ям. Тому останні два тижні перебував у психіатричній лікарні.

Американський чиновник повідомляв журналістам, що чоловік пройшов обстеження психічного здоров'я в середині липня 2023 року. Це трапилось після того, як він почав поводитися хаотично під час навчання.

Коротко про стрілянину в американському штаті Мен

  • У американському місті Льюістон, що у штаті Мен, ввечері 25 жовтня сталися дві трагедії зі стріляниною. Зокрема, невідомий стрілець відкрив вогонь по людях, які відпочивали у боулінгу Sparetime Recreation на Моллісон-Уей та в ресторані Schemengees Bar & Grille на Лінкольн-стріт.
  • На жаль, внаслідок стрілянини загинуло 18 людей. Ще 13 – зазнали поранень.
  • Стрілець з місця трагедії втік. Тож поліція шукала підозрюваного та закликала місцевих мешканців ховатись, перебувати якомога далі від доріг або вдома. Детальніше про трагедію в США читайте за посиланням.