У ніч проти 26 жовтня сталася ця стрілянина в місті Льюїстон, внаслідок якої було поранено до 60 людей. Згодом авторитетні міжнародні ЗМІ повідомили про обшуки, які почали проводити правоохоронці, аби знайти зловмисника.

Дивіться також Чоловік розстріляв десятки людей та втікає від поліції: все про криваву стрілянину в штаті Мен

Обушки будинків, пов’язаних з Кардом

Як зрозуміло з повідомлень журналістів, силовики провели обушки у декількох будинках, у яких міг переховуватись Роберт Кард, однак не знайшли підозрюваного.

На території є дві будівлі, одну з яких поліція вже обшукала. В іншу вони не заходили, а натомість використали системи нічного бачення та дрони, щоб спробувати побачити, що всередині помешкання,
– пише Sky News з посиланням на репортера Марка Стоуна.

Також відомо, що в правоохоронців був ордер на обшук приміщень, які можуть бути пов’язані зі зловмисником. Окрім того, до операції був залучений гелікоптер.

Як поліція США обшукувала приміщення, що можуть бути пов’язані з підозрюваним у стрілянині: дивіться відео Sky News

Скільки людей загинуло

  • Як повідомляє міжнародна преса, внаслідок цієї стрілянини загинуло 22 людини. Ще близько 60 осіб дістали поранення. Зловмисник відкрив вогонь з вогнепальної зброї у двох місцях – у гриль-барі Schemengees і у закладі для відпочинку, що зафіксували камери спостереження.
  • Підозрюваний Роберт Кард перебував у психіатричному закладі протягом двох тижнів влітку цього року. Він казав лікарям, що нібито чує голоси, а також погрожував влаштувати стрілянину на військовій тренувальній базі в Сако.
  • Поки стрільця шукають правоохоронці, у кількох округах штату Мен школи будуть закритими. Також не працюватимуть муніципальні офіси, оскільки існує ризик того, що зловмисник може знову відкрити десь вогонь.