За словами політика, після побиття студентів, на Майдані кардинально змінилася ситуація. Правоохоронців лякало те, що напад на молодих активістів не змусив їх відступити, а навпаки – породив характерний рух. Про це Олег Рибачук розповів в інтерв'ю 24 каналу.

Зверніть увагу Ми зубами горло перегриземо, але Путіна зупинимо, – Рибачук

Про нахабність правоохоронців

Олег Рибачук розповів, що в останні дні листопада 2013 року правоохоронці в столиці поводили себе надзвичайно нахабно. Серед прикладів – до Михайлівського Золотоверхого собору, де були постраждалі після побиття студенти, не пускали священників. За словами Рибачука, така поведінка є типовою для правоохоронців у диктаторських режимах.

Відчувалося, що цих людей просто пре від того, що вони можуть сказати щось. Завжди ці силовики у диктаторських режимах так себе поводять. Для них це принципово, вони визначають, що положено, а що ні,
– розповів Рибачук.

Однак після побиття студентів поліцейські були налякані. Майдан, за словами Рибарчука, став окремим організмом, який жив своїм життям. Поки політики виступали на сцені, люди генерували ідеї для боротьби.

Я пам’ятаю як їхав на Михайлівську площу, де був мітинг студентів. Тоді вже було видно, що поліцейські перелякані. Ми зрозуміли, що це броунівський рух, але він дуже характерний,
– згадує Рибачук.

Також політик підкреслив, що Майдан не працював за гроші, як про це часто каже президент Росії Володимир Путін. майдан, за словами Рибачука, працював на ціль.

Як це було: силовий розгін Майдану 30 листопада 2013 року – дивіться відео