Про це із посиланням на поінформовані джерела повідомляє The Wall Street Journal.

Читайте також: У США схвалили закон про запровадження санкцій за кібератаки

Знайомий з проектом указу чиновник назвав його "ще одним інструментом в арсеналі", покликаним перешкодити закордонним спробам втручання у вибори.

Це не єдине рішення, але воно є чіткою заявою з боку президента про те, що такого роду діяльність буде неприпустимою і покараною,
– прокоментував неназваний американський посадовець.

За словами співрозмовників WSJ, Трамп повинен підписати наказ у середу, 12 вересня, але через ураган "Флоренс", який насувається на Америку, терміни можуть затягнутися.

Джерела стурбовані тим, що текст документу про санкції буде складено так, що адміністрація Трампа отримає широкі повноваження в його тлумаченні і в ухваленні рішень про те, наскільки сильні обмежувальні заходи варто буде вводити. Згідно з проектом наказу, різні розвідувальні служби, включаючи Управління директора Національної розвідки, будуть нести відповідальність за встановлення того, чи було здійснене іноземне втручання, зазначають автори статті.

"Під втручанням у вибори матимуться на увазі спроби злити отриману хакерами політичну інформацію і поширення в соціальних мережах пропаганди з метою впливу на громадську думку. До іноземного втручання можуть також належати спроби зламати виборчу інфраструктуру", – пояснив газеті знайомий з проектом указу чиновник.

Читайте також: Санкції проти Росії треба посилити: сенат США готує потужний удар для Кремля

Нагадаємо, 21 серпня Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її вороже кібервтручання. Окрім того, 27 серпня набрав чинності ще один пакет санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії. Так, Держдеп перестане видавати ліцензії на експорт зброї та продукції подвійного призначення до Росії, за винятком експорту в космічній галузі та у сфері цивільної авіації. Москву позбавлено будь-яких кредитів, кредитних гарантій та іншої фінансової підтримки з боку Америки.