Про це йдеться в офіційній заяві партії.

Основною загрозою зриву виборів в 114 окрузі, згідно із заявою, є подача в ЦВК представниками ОВК завищених більш ніж в два рази даних про явку на виборчих дільницях в день голосування.

"Згідно з паралельним підрахунком голосів, Сергія Шахова підтримали 38,2% виборців. Відразу після цього ОВК робить спробу сфальсифікувати результати виборів", – йдеться в заяві "Нашого краю".

Згідно з документом, члени 114 ОВК на світанку подали в ЦВК дані про явку в 63,07%.

"В абсолютному значенні це означає, що до 37 тисяч реальних виборців приписується ще 21 тисяча громадян, яким нібито було видано бюлетені. Разом з тим, дані з ОВК-114 надходять до ЦВК з найбільшою затримкою порівняно з іншими округами. Наступним кроком у спробі фальсифікації виборів буде уточнення протоколів, а в реальності – переписування результатів голосування. Голоси 21 тисячі жителів Луганщини, що не прийшли на вибори, будуть приписані одному з кандидатів, який програв", – йдеться в заяві.

"Наш край" звернувся у своїй заяві до ЦВК і СБУ з вимогою зупинити фальсифікацію виборчого процесу в 114 виборчому окрузі та притягнути до кримінальної відповідальності членів ОВК, причетних до фальсифікації.

Також про завищену на понад 20% явку заявив на своїй сторінці у Фейсбук член ОВК-114 Олександр Модленко.

Як відомо, 17 липня голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив про явку в 40,92%.

Середня явка по 6 інших округах, згідно з даними ЦВК, становить 35%. Найнижча явка виборців зафіксована у Херсонській області та становить 16,38%.

Згідно з даними екзит-полу, проведеного 17 липня дослідницькою компанією "Стратегія Рост", в 114 окрузі за Шахова проголосували 18,46% тих, хто прийшов на дільниці. Друге місце після Шахова посів Валерій Мошенський (самовисуванець) з результатом 8,15%.

Голова окружної виборчої комісії №114 є Недяк Андрій Петрович (від Політичної Партія "Опозиційний блок"), заступник – Вурин Оксана Михайлівна (від Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"), секретар – Бородавко Олена Валеріївна (ВО "Батьківщина").