Таку заяву зробив речник президента Росії Дмитро Пєсков, передає "РИА Новости".

"Очевидно, що мова йде про спроби дестабілізувати ситуацію на Донбасі. Безумовно, ми сподіваємося, що є певний запас міцності, і тим, хто стоїть за такими вбивствами, не вдасться спровокувати подальшу ескалацію. Тому що ситуація і без того залишається, на жаль, дуже напруженою у зв'язку з тими агресивними діями, які здійснюються українською стороною", – зазначив він.

Також голос Путіна відкинув будь-які обвинувачення на адресу Кремля щодо вбивства "Гіві", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми абсолютно однозначно заперечуємо звинувачення на адресу РФ про можливу причетність. Про це не може бути й мови. Що стосується того, хто стоїть за спробою дестабілізувати ситуацію на Донбасі, їх варто виявити під час слідчих дій, які проводяться на місці", – зауважив прес-секретар.

Крім того, Пєсков не став коментувати, чи буде Москва надавати правоохоронним органам самопроголошеної "ДНР" сприяння в розслідуванні вбивства, аргументуючи це тим, що не володіє такою інформацією.

Читайте також: У парламенті Росії прокоментували вбивство терориста "Гіві"

Нагадаємо, уранці 8 лютого з'явилася інформація, що внаслідок теракту загинув бойовик Михайло Толстих, більш відомий як "Гіві".

Інформацію про смерть терориста уже підтвердили поліція Донеччини та радник МВС Зорян Шкіряк.

За попередніми результатами розслідування, загибель "Гіві" відбулася в результаті атаки з вогнемета "Джміль".