У зв'язку з цими трагічними подіями начальника управління патрульної поліції Чернігівської області Андрія Думича та двох його заступників відсторонили від займаних посад на час процесу з'ясування всіх обставин події.

Читайте також Залишились дружина та двоє дітей: що відомо про вбитого у Чернігові поліцейського Артура Єрохіна

На їхніх місцях поки працюватимуть інші поліцейські, хто саме це буде – повідомлять згодом. Водночас рішення щодо Андрія Думича та двох його заступників ухвалять за результатами розслідування та перевірок.

На місце бійки 5 разів викликали поліцію

  • На місце бійки поліцію викликали 5 разів. Тричі приїжджали екіпажі патрульних, які нікого з учасників конфлікту не затримали.
  • У ДБР відкрили провадження, щоб надати оцінку діям патрульних. Проводять розслідування в рамках статті про "Залишення людини в небезпеці". Стаття позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

До слова Вбивство поліцейського в Чернігові: журналісти відтворили всю хронологію подій

Убивство поліцейського: коротко

  • У Чернігові в ніч проти 2 жовтня група молодиків вбила місцевого капітана поліції. Водночас злочинці сильно поранили іншого правоохоронця.
  • На момент нападу чоловіки були у цивільному одязі, оскільки перебували у відпустці. Наразі постраждалий поліцейський перебуває в реанімації.
  • Конфлікт, який переріс у побиття, виник у магазині, через те, що правоохоронці зробили зауваження молодикам, які шумно поводилися.