Це найбільший джекпот за всю історію американських лотерей – за оцінками експертів до тиражу у вівторок 23 жовтня сума буде рости і може дійти до двох мільярдів.

Тираж лотереї Мега Мільйони відбудеться вже у вівторок, 23 жовтня, о 23:00 за північноамериканським східним часом, і на кону величезний джекпот, $ 1,6 мільярда.

Взяти участь у тиражі може кожен, незалежно від країни проживання.

Виграшні номери за результатами минулого тиражу – 15, 23, 53, 65, 70 і "Мегабол" 7. Вгадай хтось із учасників лотереї в минулий вівторок ці номери, йому (або їй) дістався б грандіозний приз в 970 мільйонів доларів.

До слова, відразу дві популярні лотереї США, Powerball і Mega Millions розігрують масивні призи на цьому тижні, загальна сума джек-потів цих двох лотерей вже перевищує 2 мільярди доларів. Багато хто купує відразу кілька квитків обох лотерей, в надії, що один з них принесе удачу.

"Всі тільки і говорять про джекпот і біжать купувати лотерейні квитки, – зазначив Гордон Меденіка, директор Mega Millions в спеціальному прес-релізі. – Коли джекпоти досягають таких сум, всі починають представляти, як зміниться їхнє життя в разі виграшу".

Американці люблять купувати лотерейні білети. За даними Північноамериканської асоціації штатних лотерей, за минулий рік американці витратили понад $ 80 мільярдів на лотерейні білети. Це більше, ніж американці витрачають на кінотеатри, відеоігри, книги, музику і квитки на спортивні заходи разом узяті.

Тепер же, коли джекпот Mega Millions – США досяг $ 1,6 мільярда, зростає й інтерес до участі в легендарній лотереї. За деякими оцінками, якщо приз не буде зірваний цього вівторка, вже на наступному тижні він може перевалити за 2 мільярди!

Як грати в американську лотерею онлайн?

Брати участь в тиражах Мега Мілліонс з України так само просто, як якщо б ви перебували в США.

Достатньо придбати офіційні білети онлайн і вибрати п'ять основних номерів (1-50) і два номери "лакі стар" (1-12).

Ексклюзивне фото з переможницею $ 1 мільйона на сайті TheLotter

П'ять номерів принесли 23-річній Наталії з України виграш в $ 1 мільйон у лотерею США Мега Мілліонс. Дівчина вгадала п'ять основних номерів з виграшної комбінації – 1, 10, 57, 66 і 75 і стала володаркою призу другої категорії.

У разі виграшу лотерейного призу через сайт TheLotter.com, переможець отримує 100% виграної суми, будь то невеликий виграш, або приз другої або третьої категорії.