Військові комісаріати та територіальні центри комплектації та соцпідтримки на карантин не йдуть, повідомили у Командуванні Сухопутних військ ЗСУ. Вони продовжуватимуть роботу з документами та організовуватимуть протиепідемічні заходи.

Читайте також Все про коронавірус: 12 корисних статей

Також головам призовних комісій рекомендовано організувати роботу комісій згідно з карантинними обмеженнями. Раніше у Генштабі ЗСУ висловили сподівання, що призов таки вдасться відновити у травні – червні.

Зараз нами відпрацьовуються пропозиції про перенесення термінів призову на строкову військову службу на травень – червень. Відправлення у військові частини мали початися приблизно з 7 квітня, а тепер вони будуть у травні – червні,
– розповів місцевим ЗМІ харківський обласний військовий комісар Юрій Калгушкін.

Карантин в Україні:

  • Україна ввела карантин на своїй території через пандемію коронавірусу Covid-19 з 12 березня по 3 квітня.
  • Окрім того, держава закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Заборонені будь-які пасажирські залізничні, авіа- та автобусні перевезення.
  • У містах діють суворі обмеження на користування громадським транспортом, у маршрутках можна їздити лише по 10 осіб, а у вагонах трамваю та тролейбусах по 20. Метро у Києві, Дніпрі та Харкові припинило роботу.
  • Також у містах закриваються усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки і страхові компанії.
  • У Житомирській, Чернівецькій та Київській областях введений режим надзвичайної ситуації.

коронавірус карантин обмеження в Україні
Карантинні заходи в Україні через пандемію коронавірусу / Інфографіка 24 каналу