Пряма трансляція на
Останні випуски

Жахи кримської медицини: в яких умовах лікують на півострові – фото та відео

У 2019 році Володимир Путін та кремлівські чиновники анонсували прорив у російській медицині. Тепер громадяни начебто житимуть довше, а лікування стане якіснішим. Однак офіційно в бюджеті на 2019 рік на медицину в анексованому Криму закладено на чверть менше грошей, ніж минулого року.

У десятитисячному містечку Щолкіне, що на Сході Криму, розміщена міська лікарня з облущеною штукатуркою та фарбою, тріщинами в стінах, чорним грибок, а замість скла та використовують фанеру.

Читайте також: Чий Крим: в компанії Google відповіли Держдумі РФ про приналежність півострова

У 2018 році на медицину Крим витратив 17,5 мільярдів рублів. Однак за рік путінська реформа в Щолкіне так і не дісталася, але місцеві нарікають, що лікарняні руїні – це ще не найбільша біда. Катастрофічна ситуація з дефіцитом спеціалістів та обладнання.

щолкіне
Лікарня у місті Щолкіне

щолкіне
Коридори міської лікарні у Щолкіне

щолкіне
Жахливий грибок на стінах лікарні

Насамперед у нас немає спеціалістів. До прикладу, нема кардіолога, а він дуже потрібний,
 – сказала жителька Криму.

Кримчани жаліються, щоб потрапити на візит до лікаря мають їхати мінімум за 20 кілометрів у райцентр Леніно, за 60 кілометрів у Феодосію, майже 90 кілометрів до Керчі, а до Сімферополя за 186 кілометрів.

З приходом кремлівської влади на півострів кримчан долучили до російської системи охорони здоров'я – це так звана "гібридна" система медичного страхування. Тобто кожен громадянин, у якого є спеціальний поліс, має право на безкоштовне лікування. Однак на практиці кримчани однаково змушені звертатись до приватних клінік.

щолкіне
Умови лікування в окупованому Криму 

Медичного прориву кримчани не побачили й в інших регіонах. Жахливі умови у лікарнях жителі півострова публікують у соціальних мережах. Проте на кримських телеканалах таких кадрів не показують, а розповідають лише про позитивні новини.

крим медицина
Дописи у мережі про лікування в окупованому Криму

лікарня крим
Відділення пологового будинку в анексованому Криму

Повний випуск програми "Крим Реалії" дивіться сьогодні на 24 Каналі о 18:00. Не пропустіть!

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі