Валентину Підвербну, за рішенням суду, не позбавили батьківських прав, проте її донька Анна-Марія вже рік живе в реабілітаційному центрі. Підвербна неочікувано заявила, що не буде навідувати доньку.

Читайте також Найстарша матір України не згодна з рішенням суду: боротьба за дочку триває

Як Підвербна сприймає розлуку з донькою

Валентина Підвербна дала коментар ЗМІ після судових засідань. Жінка розповіла, що не бачить сенсу бачитись з донькою та розридалась після цього.

Донька вже рік, як не вдома. Звісно, що мені тяжко. Донька мені сказала, що вона мене любить, але 12 людей, посадовців проти того, щоб ми були разом,
– сказала вона журналістам.

Після цього Підвербна розридалася та додала, що їй, начебто, чинять перепони тоді, коли вона хоче навістити доньку.

"Я не буду її навідувати. Навіщо мені туди їздити? Зайвий раз засмучуватися…Вона вчинила недобре. Ну і що, що вона моя донька. Що з того. Я не можу їздити. Я її привітала з днем народження. Купила їй їжі, ланцюжки. Вона взяла подарунки", – розповіла найстарша матір України.

Як починався скандал з родиною Підвербних

  • Валентина Підвербна стала найстаршою породіллею України у віці 65 років – у 2011 році.
  • Скандал навколо сім'ї Підвербних розгорівся навесні 2023 року, коли 12-річна Анна опублікувала в соціальних мережах дописи про знущання з боку матері.
  • Після цього дівчинку вилучили з сім'ї та перевели до реабілітаційного центру, а Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив рішення про позбавлення Валентини Підвербної батьківських прав.
  • Справа цієї сім'ї привернула увагу громадськості та ЗМІ. Після публікацій в соцмережах, де Анна розповідала про життя з матір'ю, соціальні служби втрутилися в ситуацію.
  • У жовтні Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив рішення відібрати 12-річну доньку в найстаршої матері України.