24 канал повідомляв, що 31 липня у Бердянську у подвір’ї власного будинку застрелили місцевого активіста Віталія Олешка з позивним "Сармат".

Читайте також: Вбили Віталія Олешка "Сармата": що про нього відомо

Як переконує фотограф Денис Тарановський, який одним із перших прибув на місце інциденту, чоловіка вбили пострілом у спину з двоствольної рушниці: стріляв невідомий, передає ТСН.

"Це сталося, коли він заходив до подвір'я готелю, де проживає та яким володіє. І після того, як він зайшов на подвір'я, хтось із вулиці зробив постріл йому в спину", – каже фотограф з посиланням на свідчення очевидців.

За словами одного із друзів загиблого Віталія Косенка, Олешка було вбито у той час, коли поряд перебували дружина та друзі.

"Ще дві години тому був живим Віталій Олешко ("Сармат"), доброволець, що пройшов Іловайськ і російський полон. Вбивця демонстративно застрелив Віталія з рушниці, за присутності дружини та друзів", – зазначив він.

Нагадаємо, журналіст Юрій Бутусов припускає, що злочин міг замовити нардеп від групи "Воля народу" Олександр Пономарьов. Зокрема, у нього із "Сарматом" був тривалий конфлікт. Згодом він сповістив, що правоохоронцям вдалося затримати групу чотирьох імовірних убивць Олешка.