Жодних масок, натомість – цинк і гідроксихлорохін

Про свої "гастромедичні" вподобання Трамп говорив журналістам у Білому домі в понеділок, 18 травня. У виданні CNBC зацитували заяви американського президента.

До теми Боротьба з COVID-19 у США: Обама розкритикував методи Трампа

Так, я його отримую (мовилося про гідроксихлорохін – 24 канал). Ви були б здивовані тим, скільки людей його вживають, особливо працівники на передовій (ймовірно, мовилося про лікарів, які на передовій протистояння коронавірусу, але Трамп міг мати на думці й військових – 24 канал),
– сказав президент США.

І додав, що вживає препарат вже кілька тижнів, бо "це добре – я чув багато хороших історій". Разом із гідроксихлорохіном Трамп, за його ж словами, вживає цинк і азитроміцин.

При цьому, нагадаємо, Трамп досі принципово відмовляється носити маску, хоча наказав робити це усім працівникам Білого дому.

Чи дійсно гідроксихлорохін ефективний проти коронавірусу

  • Трамп говорить про гідроксихлорохін чи не з березня, однак навіть у США дослідження показали сумніву ефективність препарату в лікуванні COVID-19. Натомість, підвищувати ризик серцевого нападу він більш ніж може.

Коронавірус у США, а ця країна є антилідером у світі за кількістю інфікованих, виявили вже у понад 1,5 мільйона людей, 92 тисячі з яких померли.

Симптоми коронавірусу
Перебіг коронавірусної хвороби / Інфографіка 24 каналу