Однак Китай готовий пожертвувати торгівлею зі Сполученими Штатами. Таку думку 24 Каналу висловив президент громадської організації "Ліберально-демократична ліга України" Артур Харитонов.

Зауважте Китай має 2 страхи: Клімкін схарактеризував відносини Пекіна й Вашингтона

Китай може вже готуватися до розірвання відносин зі США

Остаточно готовим Пекін буде тоді, коли матиме вдосталь ресурсів і забезпечення, щоб починати власні військові кампанії. Наприклад, проти Тайваню.

Вторгнення у Тайвань загалом означає розривання відносин усіх адекватних країн світу з Китаєм, тому що він автоматично перетворюється на Росію. Ба більше, це напряму загрожує безпеці Японії та Сполучених Штатів,
– зазначив Харитонов.

За його словами, питання полягає в тому, коли це станеться та у який спосіб Китай діятиме. Можливо Пекін готується до цього через кілька років. Це залежить від підготовки та відчуття Китаю щодо власної спроможності та наслідків.

Харитонов припустив, чи готовий Китай пожертвувати торгівлею зі США заради Росії: дивіться відео

"Китай постійно випробовує Захід на міцність. Він дивиться, що, наприклад, санкції на Росію накладалися дуже повільно й не так ефективно діяли", – сказав Харитонов.

Ба більше, Пекін з Москвою знайшли безліч різних способів як обійти західні санкції. Тож Китай дивитиметься як діятиме США і братиме до уваги, бо наразі заяв багато. Ймовірно, вони відповідатимуть дійсності, але Китай постійно вивчає західні тактики.

Китай може постачати зброю Росії: що відомо