Деугоризація Закарпаття

Що ж, настав час поговорити про Угорщину. Війна – це не лише час втрат, але ще й час можливостей. Одна з таких можливостей – це можливість змінити етнічну ситуацію на Закарпатті.

Цікаве Чотири аргументи Джонсона, які вберегли його від відставки

Внаслідок бойових дій у нас з'явилися мільйони біженців зі східних та південних областей. І вже зараз зрозуміло, що частина з них ніколи не повернеться до своїх міст, навіть у разі їхньої деокупації. Одні не захочуть повертатись після пережитого (сам знаю таких). Іншим повертатися просто нікуди, тому що їхні міста практично знищені й відбудовані будуть ще не скоро.

Звичайно ж, держава має допомогти людям із житлом та побудувати для них нові будинки. Але це й так планується робити. А щоб у переселенців була робота, туди ж, на Закарпаття, слід евакуювати і бізнес зі зруйнованих та захоплених міст Сходу. Можна, наприклад, створити для цього індустріальні парки у Береговому, Мукачеві та Чопі.

Важливе Гол у власні ворота, або Як українці зробили "подарунок" рупорам Кремля через HIMARS

Всі претензії – до путіна

Такі заходи зараз абсолютно виправдані й аж ніяк не порушують нічиї права. А якщо в угорського уряду з цього приводу виникне якесь занепокоєння, то його пан Орбан сміливо зможе висловити своєму партнерові владіміру путіну, з вини якого в Україні утворилася така кількість нещасних біженців.

Нам у будь-якому разі необхідно допомагати цим громадянам та десь їх розміщувати. То чому б не розмістити їх на Закарпатті? Можливо, в цьому випадку горе цих людей стане ближчим і зрозумілішим угорським сусідам.

Взагалі Закарпаття – це дуже недооцінений та благодатний край. Близькість до Європи, чудовий клімат, красиві краєвиди, багата історія. І при цьому в ньому живе якихось жалюгідних 1,3 мільйона осіб. Це очевидна аномалія. Думаю, на Закарпатті цілком може жити 2 – 2,5 мільйони людей, а то й більше. Очевидно, українці просто мало знають про цей регіон.

До теми – Угорщина знайшла відмазку, щоб не допомагати Україні зброєю: дивіться відео